Wyniki weryfikacji prac zawodów II etapu

Decyzją Komitetu Głównego Olimpiady Geograficznej z dnia 9 marca 2024 r. po przeprowadzeniu weryfikacji wyników prac zawodów II etapu do zawodów finałowych zakwalifikowano 124 uczniów, którzy uzyskali wynik co najmniej 108,5 punktów.

Pełną listę wyników weryfikacji można zobaczyć tutaj.

Uczniów zakwalifikowanych do zawodów finałowych prosimy o przesłanie potwierdzenia uczestnictwa do 15 marca 2024 r. na adres mailowy finaly@olimpiadageograficzna.edu.pl. Wzór potwierdzenia jest do pobrania tutaj. Formularz prosimy o wypełnienie elektronicznie (pola można wypełniać w PDF).

Zawody są planowane na 18-21 kwietnia 2024 r. w Łodzi. Gospodarzem zawodów będzie I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Łodzi.

Informacje organizacyjne będą pojawiać się na bieżąco na naszej stronie internetowej.